Hej!
Mam na imię Aneta ,mam 17 lat,a od około 4 lat na poważnie zaczęłam interesować się modą,makijażem i wizażem. Co oznacza ,,na poważnie"? Mianowicie to,że z uwagą czytam blogi,pisma,oglądam filmiki,a całą wiedzę jaką z nich posiadam wykorzystuję w życiu codziennym i chcę wykorzystywać w przyszłości. Stało się to moją pasją,jest związane z moja obecną pracą i mam nadzieję,że będzie ze mną przez lata. A raczej ja będę-na bieżąco z modą i trendami w make-up'ie,ubraniach i lifestyle'u i połączę to z pracą zarobkową ;)
Pomysł na założenie bloga wziął się od oglądania dużej ilości filmików kosmetycznych na YouTube.Zawsze bardzo lubiłam takie filmy i podziwiałam moje ulubione youtubowiczki-Karolinę ze Stylizacji,Basię z Callmeblondieee,Laurę z RockGlamPrincess czy Ewę z RedLipstickMonster z naszego rodzimego podwórka,czy Bethany MacBarbie07 albo Zoellę,lecz niestety nie mam tyle odwagi co one,by stanąć przed kamerą :< Skoro więc nie opowiadanie o kosmetykach,to może pisanie? Tak narodził się pomysł na bloga,choć nie ukrywam,że korci mnie,aby zacząć nagrywać. Może kiedyś się zdecyduję ;)
A skąd się wzięła nazwa bloga? Jej pochodzenie jest bardzo proste-moje dwa ulubione rodzaje kosmetyków to róże i bronzery,stąd jestem różowo-brązowa ;)
To by było na tyle słowem wstępu,mam nadzieję,że będziecie odwiedzać mojego bloga i czerpac z niego inspiracje.Przez najbliższe dwa tygodnie posty będą się pojawiały regularnie co 2-3 dni,od wrzesnia co 3-4 dni.W tematyce będą przeważały kosmetyki-recenzje,tutoriale,porady,lecz znajdzie się tez miejsce dla ubrań-stroje dnia,opinie,czy nowe zdobycze.Będzie tez trochę o zdrowym odżywianiu,dekorowaniu wnętrz,czy nowinkach technicznych czyli czymś co zaliczamy do obszernej kategorii lifestyle.Tymczasem uciekam pisać pierwszego posta.Miłego dnia!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz